Benefit Plus - Očkování, když chcete vyjet do zahraničí

Očkování, když chcete vyjet do zahraničí

Očkovací centrum - Praha

Ačkoliv v současné době platí různá omezení při cestování do zahraničí, stále je možné do některých zemí světa vyjet. A pokud se do vaší vysněné destinace prozatím nesmí, můžete se na cestu začít alespoň připravovat. Důležitou součástí přípravy je i zdravotní prevence a případná očkování. Některá očkování mají i vícedávková schémata, takže je vhodné je zahájit se značným předstihem před odjezdem. 

Doporučené očkování se liší podle cílové destinace, platí však „cestovatelský základ“. Tím je očkování proti žloutence typu A a B, tetanu a meningokokovým nákazám. Mimochodem jsou to očkování, o nichž je vhodné uvažovat i v rámci České republiky.

V některých rozvojových zemích světa se vyskytuje břišní tyfus a cholera, v odlehlejších oblastech nebo na venkově se můžete potkat se zvířaty přenášejícími vzteklinu. Ve vybraných zemích světa je povinně vyžadováno potvrzení o očkování proti žluté zimnici, neméně důležité je myslet na prevenci nemocí přenášených komáry a prevenci průjmových onemocnění.

Cestovatele mnohdy ani nenapadne, že v zemi, kterou hodlá navštívit, je zvýšené riziko určitého onemocnění, či dokonce epidemie, byť lokálního charakteru. Proto je velmi důležité přijít před cestou za lékařem, který vám doporučí prevenci na míru podle charakteru vaší cesty.

Centra Očkování a cestovní medicíny Avenier naleznete na 22 místech po celé ČR. Objednat se na konzultaci či přímo očkování můžete na zákaznické lince 545 123 321, případně přes webové stránky www.ockovacicentrum.cz.

Poskytovatel
Očkovací centrum - Praha


Praha, Brno, Ostrava
Zobrazit na mapě

www.ockovacicentrum.cz
+420 545 123 321
info@ockovacicentrum.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn