Netradiční zážitkové dárky pro ženy

Adrop.cz

Přijde vám, že vybrat dárek pro ženu je téměř nadlidský úkol? Vůbec! Ať už hledáte dárek pro manželku, maminku, babičku, ségru nebo kamarádku, parádní zážitek je vždycky dobrá volba!

Zážitky mají totiž tu skvělou vlastnost, že obdarovanou potěší hned dvakrát. Poprvé při rozbalování, podruhé, když si svůj dárek bude užívat. A to nemluvíme o tom, že na něj bude ještě dlouho vzpomínat. Jaký zážitek je ten nejlepší? To záleží na povaze.

Pokud se toho vaše obdarovaná nebojí, zabruste mezi adrenalinové zážitky, které do těla vyplaví pořádný koktejl endorfinů. Ať už se jedná o bungee jumping z jeřábu, nebo třeba let akrobatickým letadlem. Nebo má radši klídek? V tom případě to vidíme na masáž nebo rovnou relaxační pobyt. Ale ani tím to zdaleka nekončí. Že miluje trochu tajemna a luštění rébusů? Darujte jí jednu z desítek únikových her, které najdete napříč celým Českem. Hraje se uvnitř i venku. A na výběr je z mnoha příběhů. Některé jsou více detektivní, jiné vyloženě mrazí. Pokud miluje dobré jídlo, máme pro vás dobrou zprávu, na Adropu si vyberete od kurzů vaření až po dárkové bedny plné vybraných dobrot. 

Poskytovatel
Adrop.cz

Železná 830/12a
46001 Liberec
Zobrazit na mapě

www.adrop.cz
+420484800980
info@adrop.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Přejít do e-shopu
Facebook
Instagram
LinkedIn