A co by ti měl přinést Ježíšek k Vánocům? Nic, já všechno mám. … a co nemá, tak si raději vybere sám, nebo si koupí s velkou slávou týden před Vánoci. Připomíná vám to něco? Ano, výběr vánočního dárku pro muže.


Dobře však víme, že ve skrytu duše pravděpodobně očekává nějaké parádní překvapení. Adrop jich má na výběr více 600 a s výběrem toho nejlepšího zážitkového dárku vám pomůže. Ať už sháníte dárek pro dědu, manžela, bráchu či dospívajícího syna, se zážitkem neuděláte chybu. Stačí se jen rozhodnout, zda zabrousíte do adrenalinu a zvolíte například bungee jumping, divokou jízdu na autokrosové trati nebo nejoblíbenější tandemový seskok, potěšíte jeho gurmánské srdce (nebo spíš žaludek) kurzem vaření, anebo mu raději dopřejete trochu té pohody při vyhlídkovém letu, pivní lázni či thajské masáži. Je z čeho vybírat a dárkový průvodce vám pomůže.


Bojíte se, že poukaz nebude to pravé? Pak je pro vás to pravé místo sekce dárkových setů, kde najdete nepřeberné množství oblíbených beden napěchovaných dobrotami a dalších originálních dárků, které na které v obchodě jen tak nenarazíte.

Poskytovatel
Adrop.cz

Železná 830/12a
46001 Liberec
Zobrazit na mapě

www.adrop.cz
+420484800980
info@adrop.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Přejít do e-shopu
Facebook
Instagram
LinkedIn