Benefit Plus - Meditace pro každého- Jemná, přirozená a účinná technika

Meditace pro každého- Jemná, přirozená a účinná technika

Védská meditace - Radek Šimčík

Úvodní přednáška

  • Ale já nemám čas, navíc neumím zastavit myšlenky a meditace je prostě moc složitá… Máte taky v hlavě mýty nebo dokonce špatné zkušenosti spojené s meditací? Přijďte se jich zbavit jednou provždy a zjistit, proč je důležité a nutné meditovat. Poslechněte si, jak vám může tisíci léty osvědčená a miliony lidí prověřená technika změnit (pohled na) život, proč a jak se jednoduše zbavit stresu, spustit samoléčebné procesy a dovolit tělu i mysli uzdravovat se tím nejpřirozenějším způsobem.
  • Na přednášce vám inspirativní průvodce Radek Šimčík představí techniku Védské meditace. Je to jednoduchá až primitivní technika, která využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila a dala průchod blahodárným účinkům.
  • Mottem techniky je „čím míň se snažíš, tím víc to funguje, tím víc získáš“. Vyvolává to ve vás pochyby nebo otázky? Přijďte si pro jejich objasnění! Pro ty z vás, kteří potom budou chtít prohloubit teorii i praxi, je určen kurz Védské meditace, jehož dlouholetým úspěšným lektorem je Radek Šimčík.


Kurz Védské meditace

  • Na kurzu Védské meditace zjistíte všechno, co potřebujete ke každodenní praxi samostatné a účinné meditace. Naučím vás meditovat a společně odhalíme, proč je technika tak jednoduchá a zároveň velmi funkční a uzdravující. 
  • Technika skvěle zapadá do dnešního stylu života. Má minimální nároky na změnu a nevytváří žádná omezení nebo tlak na vás. 
  • Přímo na kurzu budeme meditovat a probereme společně všechny vaše prožitky, pochybnosti a otazníky.
  • Struktura a forma kurzu je koncipována tak, aby bylo možné hned po absolvování samostatně meditovat a  soběstačně spustit samoléčící proces kdekoliv, kde si můžete sednout. Na konci si budeme vy i já jistí, že meditovat umíte, aniž byste něco nebo někoho potřebovali. Přesto zůstávám stále s vámi jako průvodce světem Védské meditace a můžete mě kontaktovat s jakoukoliv otázkou týkající se techniky.


Konzultace

  •  Konzultace je čas strávený spolu – spolu vytvoříme prostor a nastavíme procesy, aby se mohlo udát, proč klient přichází. V případě, že je klient meditující, začneme společnou meditací. Jestliže není a nemá účinnou techniku, jak pracovat s fyzickým a psychickým stresem, je velmi pravděpodobné, že konzultace přejde do náplně úvodního semináře.
  • Obecně konzultace představuje nabídnutí možností, jak dosáhnout toho, čeho si klient žádá. Dá se říci, že je to téma vztahů – sám k sobě, k ostatním, k práci, penězům, zodpovědnosti atd.


Něco o mě

Radek vystudoval Informační technologie na VŠE v Praze. IT se věnuje dodnes, tvoří unikátní řešení v oblasti automatizace, integrace a procesů. Prožil 12 let v Austrálii, kde se shodou náhod dostal k Védské meditaci. S postupným objevováním smyslu a efektu této techniky se zvědavost změnila ve vášeň, proto se zúčastnil řady kurzů prohlubujících znalosti Véd a techniky samotné. Jeho snem bylo rozšířit po návratu do ČR povědomí o Védské meditaci, proto absolvoval 8měsíční kurz lektora Védské meditace a zakončil ho v indické Rishikesh. Radek od roku 2016 pomohl desítkám lidí různých věkových kategorií, profesí i vyznání, ať už hledali zdraví, harmonii, více energie nebo lepší vztahy. Absolventům se věnuje i po skončení kurzu a poskytuje jim různé formy podpory.

Jak zaplatit?

Na internetových stránkách zde naleznete přehled a informace o kurzu.

Poskytovatel
Védská meditace - Radek Šimčík

Havlišova 2369/18
612 00 Brno - Královo Pole
Zobrazit na mapě

www.radeksimcik.cz
+420 704 145 475
meditace@RadekSimcik.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn