Benefit Plus - Letní divadlo šapitó Azyl78

Letní divadlo šapitó Azyl78

Divadlo pod Palmovkou

Letní scéna Divadla pod Palmovkou označené "hrajeme v šapitó Azyl78" 

Divadlo pod Palmovkou

Chodíte rádi do divadla, ale nebaví vás klasická dramata a činohry, které se hrají „všude“? Chcete si vychutnat brilantní herecké výkony v moderních hrách, nebo vidět staré kusy v moderním pojetí? V Divadle pod Palmovkou to všechno najdete.

Divadlo pod Palmovkou bude pro vás hrát i o prázdninách oblíbené PECKY Z PALMOVKY! Čas, který jste strávili doma byl dlouhý, ale teď se konečně můžete odměnit a vyrazit za kulturou. Těšíme se na vás v holešovickém šapitó Azyl78 a na prknech Divadla pod Palmovkou.

Repertoár a herci

Mezi současně hraná představení patří např. Králova řeč, Žítkovské bohyně, Zamilovaný Shakespeare, Nora, Don Juan, Něco za něco, Můj romantický příběh a další kusy.

Mezi stálými hereckými hvězdami na místním jevišti můžete spatřit Terezu Dočkalovou, Martina Hrušku, Jakuba Albrechta, Hanu Seidlovou, Radka Valentu atd. Vedle nich můžete mít štěstí i na hostující herce, jako Kateřinu Macháčkovou, Jana Kačera, Martina Stránského nebo třeba Jana Vlasáka.

Jak zaplatit:

Po přesměrování na e-shop divadla vyberete Vámi zvolené představení s možnosti "vstupenky". Po vybrání vstupného, za kliknete způsob platby Benefit-plus.

Poskytovatel
Divadlo pod Palmovkou

Zenklova 34
180 36 Praha 8
Zobrazit na mapě

www.podpalmovkou.cz/program
+420 283 011 111
pokladna@podpalmovkou.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus v e-shopu obchodníka, objednávkou z aplikace
Přejít do e-shopu
Facebook
Instagram
LinkedIn