Benefit Plus - Lasergame plná zábavy a dobrodružství nejen pro děti

Lasergame plná zábavy a dobrodružství nejen pro děti

Mercuria Laser Game

Laser game je akční zábava, při které adrenalin teče proudem, když běháte v aréně s unikátní hudební kulisou. Během hry zapojíte všechny smysly a svaly, o kterých jste možná ani nevěděli že je máte. Nezáleží na tom, kým jste. Nezáleží na tom, kolik vám je let. V laser game aréně Mercuria zažije tu pravou zábavu opravdu každý!


Zaměřeno na děti

  • Nezapomenutelná dětská narozeninová oslava - Nevíte, kde udělat narozeninovou oslavu pro své děti? Laser game je přesně ten jedinečný adrenalinový zážitek, po kterém děti tolik touží. Speciálně vyzdobí narozeninový stůl a oslavenec navíc zdarma dostane dětské šampaňské, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. Kromě laser game si v Mercurii můžou užít spoustu dalších aktivit jako např. laserové bludiště, simulátor virtuální reality, stolní fotbálek, arkádové hry air hockey, basketbaly, boxer, pinball a další.
  • Zábavný dětský kroužek - Kroužek se zaměřuje na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a především na spoustu zábavy. Vedlejším produktem bude také nárůst kondice, protože se hráč ve hře v podstatě nikdy nezastaví. Laser game rozvíjí pohyblivost, postřeh a zabaví se jak sportovně založené děti, tak i ty, které dávají přednost virtuální realitě – počítači, PS, Xbox a podobně.

  • Dobrodružný dětský příměstský tábor - Nenechte dětem ujít spoustu zábavy s laser game. Po celou dobu tábora s nimi budou zkušení instruktoři laser game, takže se toho od nich spoustu přiučí a ještě se pobaví. Primárním cílem tábora je samozřejmě to, aby si ho děti skvěle užily. Zároveň se však zaměří na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a ještě si u toho pořádně zaběhají.


Kde všude Mercuria Laser Game najdete?

Poskytovatel
Mercuria Laser Game

Revoluční 66/2
46001 Liberec
Zobrazit na mapě

mercurialaser.cz
+420733738444
liberec@mercurialaser.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus, kartou Benefit Plus na místě
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn