Benefit Plus - Kroužky s BERUKROUŽKY.CZ

Kroužky s BERUKROUŽKY.CZ

Crocogarden

Představujeme Vám projekt Beru kroužky

Jde o zcela nový systém pořádání zájmových kroužků pro děti v českých školkách a školách. Dětem přináší originální, zábavné a kvalitní aktivity přímo v místě jejich školy za velmi dostupné ceny. Učitelům pak nabízí zajímavou formu přivýdělku. Stačí mít chuť a vést kroužek může jednoduše kterýkoliv učitel z jakékoliv školy. Veškeré potřebné informace, pomůcky, materiály a formality zajišťuje agentura Beru kroužky. Učitelé učí své kroužky a přinášejí radost všem dětem, které se přihlásí.

Agentura Beru kroužky patří do skupiny Crokidy Group, která má s pořádáním aktivit pro děti mnohaleté zkušenosti. Naše poslání je jednoduché, chceme se stát partnerem dětí, rodičů, školek a škol. Děláme vše s radostí a maximální péčí, abychom Vám, rodičům, pomohli. Pokud budeme přinášet úsměv dětem, kteří jsou vždy na konci našeho zákaznického řetězce, jistě budete spokojeni i Vy.

KROUŽKY

Lekce Beru kroužků jsou koncipovány tak, aby si děti odnesly mnohem více, než jen radost a zábavu. Během lekcí u dětí rozvíjejí nejen kreativitu a týmovou spolupráci. Děti také objevují krásu manuální zábavy, oproti té virtuální, která v dnešní době převažuje.


ONLINE-KROUŽKY

Zachraňujeme kroužky! Spouštíme nové on-line kroužky. Materiál na lekce Vám zašleme přes Zásilkovnu, pomůžeme Vám s nastavením aplikace pro přenos. Jde to i on-line, pojďte to zkusit - Garance spokojenosti.

  1. Přes odkaz na internetovou stránku berukrouzky.cz  si vyberete kroužek nebo aktivitu, kterou chcete objednat.
  2. U každého jednotlivého kroužku naleznete přihlášku. Do poznámky napište, že budete platit Benefit-plus objednávkou. 
Poskytovatel
Crocogarden

Dobronická 1257
148 00 Praha 4
Zobrazit na mapě

www.berukrouzky.cz
+420737352576
info@berukrouzky.cz
Typ platby
Objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn