Kroužky a online-výuky pro děti

Talentpoint Intellectus

V síti Talenpointů Intellectus probíhají po celý školní rok i letní prázdniny aktivity pro podporu talentovaných dětí a mládeže ve formě kroužků, workshopů a příměstských táborů. Ve školním roce 2020/21 budou kroužky a další aktivity pro veřejnost organizovány konkrétně v Praze na Talentpointu Nedvědovo náměstí u Podolské vodárny v budově společnosti Veolia a v Poděbradech ve vzdělávacím centru Ema. 

V co věříme?

Děti se nejlépe učí hrou a praktickými příklady

Záleží nám na tom, aby naše aktivity byly nejen nabité informacemi, ale aby se při nich děti hlavně bavily. Moc rádi zapracováváme do hodin nové podněty, které vzejdou právě z dětských hlaviček a propojujeme do praxe. Spolupracujeme s firmami.

Když se děti cítí přirozeně a mají vnitřní motivaci, nikdo je do učení nemusí tlačit

Na kroužcích si tykáme. Atmosféra na hodinách je uvolněná. Podporujeme děti, aby se aktivně ptaly a byly spolutvůrci výuky. Skupiny jsou věkově smíšené a děti se tak učí stejně přirozeným způsobem jako v reálném životě – sledováním starších a pomáháním mladším. Velmi rádi chodíme na exkurze a dívat se a zkoušet věci v praktickém světe. Max. počet dětí na kroužku je 10 a na příměstských táborech 15 dětí nejméně na 3 lektory.

Děti nejsou roboti vyrobení přes kopírák

Respektujeme, že každý z nás je originál. Není nic horšího, než nacpat děti do škatulek a “odjet” si hodinu bez respektu k jejich jedinečnosti. A i když máme každou hodinu předem důkladně připravenou, nikdy pro nás není problém z osnovy vyskočit a udělat výuku úplně jinak – podle dětí.

Super lektor = super kroužek

Do lektorského týmu pečlivě vybíráme jen ty, o kterých jsme přesvědčeni, že obstojí před tím nejnáročnějším publikem na světě – před dětmi. Mezi lektory sdílíme zkušenosti a vzájemně se inspirujeme, jak udělat kroužky pro děti ještě a ještě lepší. Naši lektoři jsou opravdoví odborníci v oboru, dokážou děti nadchnout a udržet jejich pozornost. A vůbec. Jsou prostě skvělí.

Důležitá je pro nás spolupráce mezi lektory, rodiči a dětmi a zastávání morálních hodnot


  1. Přes odkaz na internetovou stránku talentopointu si vyberete kroužek nebo aktivitu, kterou chcete objednat.
  2. U každého jednotlivého kroužku naleznete přihlášku. Do poznámky napište, že budete platit Benefit-plus objednávkou. 
Poskytovatel
Talentpoint Intellectus

Nalžovice 27
262 93 Nalžovice
Zobrazit na mapě

talentpoint.cz/
+420720562295
info@intellectus.cz
Typ platby
Objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn