Benefit Plus - Inteligentní zábava pro děti v IQPARKU

Inteligentní zábava pro děti v IQPARKU

iQlandia

Chcete svým dětem poskytnout inteligentní zábavu, která je zaměstná na dlouhé hodiny a zároveň je naučí plno nových věcí a dovedností? Pak využijte své benefity na nákup vstupenek do IQPARKU v Liberci. Věřte tomu, že bavit se budou nejen děti, ale i vy – rodiče (a prarodiče), tetičky i strýčkové. A možná si i vy domů dovezete s dobrým pocitem i nějaké ty znalosti navíc.

Pro koho je IQPARK? 

Zábavní a vzdělávací centrum IQPARK v Liberci je určeno primárně dětem od 3 do 15 let. Není však pevně dáno, že si tam zábavu neužijí i starší, nebo dokonce dospělí. Naopak. Díky bohatě vybaveným expozicím se zajímavými a poučnými exponáty a hrami, si najde v IQPARKU každý to své. 

Expozice a možnosti

IQPARK nabízí hned několik expozic, ve kterých se zabaví a poučí mladší i starší děti. Expozice Vodní svět a klamy nabízí vodní koryto plné zajímavých atrakcí. Děti si mohou zkusit postavit hráz, roztočit vodní turbínu nebo projít zrcadlovým labyrintem. V Malé ordinaci poznají vlastní tělo, naučí se správně čistit zuby nebo si mohou zkusit poskládat lidské orgány na správná místa. V expozici Schopnosti a dovednosti si děti vyzkouší, co všechno dokážou a možná se naučí i překonat sami sebe. Objeví potrubní poštu, procvičí si Morseovku a projdou se po nakloněné palubě Titanicu. Expozice Svět kolem nás představuje různá řemesla. Děti i dospělí si tam mohou vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je to být hasičem, barmanem nebo televizním hlasatelem. Možností a zábavy je tam však mnohem a mnohem víc. A pokud mají vaše ratolesti plno zvídavých otázek, možná jim pomůže expozice Už vím proč, která odhaluje tajemství vědy přirozenou cestou. 


Na internetových stránek zde zjistěte hodnotu vstupenky. V aplikaci si vytvoříte objednávku na danou hodnotu. 

Platba benefity se nevztahuje na planetárium a rodinné vstupné. Benefity lze uplatnit na základní vstupné dospělí, vstupné děti. Doplatek služby není možný. Je vždy nutné zadávat přesnou hodnotu vstupenky.

Poskytovatel
iQlandia

Nitranská 1
46007 Liberec
Zobrazit na mapě

iqlandia.cz/iqpark
+420486103090
info@iqlandia.cz
Typ platby
Objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn