Benefit Plus - Desetitisíce hotelů, penzionů i apartmánů online

Desetitisíce hotelů, penzionů i apartmánů online

Booking od Benefit Plus

Pojďte prozkoumat svět se svojí kartou Benefit Plus! Ve spolupráci s Booking.com nově nabízíme jedinečnou možnost využívat přímou rezervaci ubytování na booking.benefit-plus.cz. Různé destinace, typy ubytování a délka pobytu podle vás – prostě Booking od Benefit Plus. 

Snadno a rychle online

Díky platební bráně zaplatíte snadno a rychle online přímo na booking.benefit-plus.cz. Nevadí, pokud nemáte na své kartě Benefit Plus dostatek bodů. Rozdíl můžete snadno doplatit soukromou bankovní kartou. Navíc neplatíte žádné poplatky navíc, které by navyšovaly cenu ubytování.

Vaše nejčastější otázky:

 • Jak mám řešit případné změny a storna?
  Všechny změny provádějte přímo na booking.com. Po každé objednávce na booking.benefit-plus.cz vám dorazí potvrzující e-mail přímo od Booking.com, kde najdete přímo odkazy, kde provádět změny.
   
 • Nedorazil mi žádný e-mail. Na koho se mám obrátit?
  Pravděpodobně jste zadali e-mail špatně – kontaktujte nás na info@benefit-plus.cz a my vám po ověření zašleme ID rezervace a speciální PIN. S těmito údaji se přihlaste ZDE. Jednoduše se tak dostanete k podrobnostem své rezervace. 

 • Můžu propojit své účty na Benefit Plus a Bookingu?
  Nákup s Benefit Plus je separátní a nelze jej propojit s vaším účtem na Booking.com

 • Platí zde nějaký limit na útratu?
  Platbu kartou Benefit Plus můžete kombinovat s doplatkem soukromou bankovní kartou, takže nejste omezeni limity, které platí pro samotnou benefitovou kartu. U ní nemůžete překročit dostupný zůstatek a roční limit na rekreaci ve výši 20 000 Kč.

Nezapomeňte také prosím při rezervacích sledovat aktuální restrikce způsobené COVID-19. 

Poskytovatel
Booking od Benefit Plus

Doudlebská 1699/5
140 00 Praha
Zobrazit na mapě

booking.benefit-plus.cz/
+ 420 225 377 777
info@benefit-plus.cz
Přejít k nabídce
Facebook
Instagram
LinkedIn